29.7. 2017 slavim narozeniny na zahradě v Nových Syrovicích v 16:00h

Datum: 31.10.2016

Vložil: Karel

Titulek: Led

Dobrý den,
máme odehráno 4 až 5 kol letošního ročníku ML. Mluvil jsem s několika vedoucími, hráči. Začínají se množit názory, jestli zrušení 15 min. přestávky v utkáních s údržbou ledu bylo správné rozhodnutí. Když pominu kvalitu ledu, je to prý dost náročné i po fyzické stránce. Dnes jsem absolvoval jednání s pí. Bendovou (ředitelka ZS) a zkusili jsme najít řešení, které by vyhovovalo nám všem. Samozřejmě jde hlavně o peníze. My jako ML jsme dost významný partner a vedení ZS to ví. Po vzájemné dohodě jsme našli 2 varianty, jak pokračovat dál. Chceme to řešit co nejdříve, proto nemá smysl svolávat schůzi vedoucích. Stačí pouze Vaše rozhodnutí, ke které variantě se přikloníte.

1. varianta - stávající: čas ledu 1 h. 30 min. (bez úpravy ledu) náklady pro mužstvo: 1575 Kč (3x 16 min. čistého času)

2. varianta - nová: čas ledu 1 h. 45 min. (1 přestávka + úprava ledu) náklady pro mužstvo: 1838 Kč (2x 24 min. čistého času)
Rozdíl v ceně: 263 Kč pro mužstvo na 1 utkání.

Žádám o co nejrychlejší odpověď.

Datum: 01.11.2016

Vložil: Lukeus-Miagi

Titulek: Re: Led

Čekal jsem, že bez úpravy ledu to bude na h.., ale po odehrání nějakýho toho zápasu mi to přijde úplně normální. Takže jsem klidně pro variantu č. 1. Zase 3x 16 připomíná více hokejové utkání než 2x 24. Na rybníku jsme/jste všichni hráli i když padal sníh a shrnovat se nechtělo a puk nebyl vidět :) Někdo může napsat, že se s pukem nedá v třetí třetině nic dělat, ale nejsme Ovečkinové :D

Datum: 18.09.2015

Vložil: Milan

Titulek: dotaz

Ahoj, nechtěl by jste si někdo jít zahrát hokej v sobotu 19.9.2015 ve 22:45? Pokud ano, tak pište na číslo 733731510

Titulek: Čtvrtek 20:30

Čau, nechcete si jít zahrát proti Jaroměřicím ve čtvrtek v 20:30?

Titulek: Nejlepší brankář

https://brankari-mlmb.webnode.cz/nejlepsi-brankar/, čau tohle řekněte svým brankářům, formuláře jsou kdyžtak na vyzvednutí u rozhodčích,tak prosím zástupce mužstev, aby je dávali svým brankářům.Díky