ML - Kohouti na začátek sezóny vyhráli

06.10.2014 12:03

Tým Kohoutů se utkal v prvním utkání letošního ročníku s Vranínem. První dvě třetiny patřily jednoznačně Kohoutům, avšak z mnoha šancí se dokázali prosadit pouze jednou. Proto byl stav po dvou třetinách těsný 1:0. V poslední třetině se hra vyrovnala a začaly padat góly. Kohouti přidali tři branky ve třetí třetině a zvítězili 4:0. Čisté konto si připsal Jan Vláčil a dva góly v utkání vstřelil Lukáš Fujdl. Dvěma asistencemi přispěl k výhře Petr Fouma. Na čele třetí ligy se drží Litohoř s osmi body. V prvních třech zápasech nenašel tým Litohoře přemožitele. Druhou ligu vedou Draci z Vladislavi, když si připsali na konto devět bodů za tři výhry a také 31 vstřelených gólů. Závěrem první liga, na čele tabulky se mačkají po dvou odehraných zápasech se šesti body týmy Jakubov/Želetava, Lukáš a Častohostice.