ML - Třetí výhra Kohoutů, Jakubov a Rams vysoko vyhrály

27.10.2014 14:35

Kohouti se ve čtvrtém kole střetli s týmem HC Kobry. Rozhodla první třetina, když se hoši dostali do tříbrankového trháku. Kobry stačily pouze snížit na 1:3, ale na začátku druhé třetiny padl rychlý čtvrtý gól Kohoutů. Dále už branky nepadaly. Očekával se tvrdý boj v poslední třetině, avšak Kobry se nechaly hned na začátku periody vyloučit, takže se nedostaly do očekávaného tlaku. Zbytek zápasu se borcům podařilo pohlídat a tak mají na kontě po čtyrech odehraných zápasech devět bodů. Souboj velikánů měly přinést tyto dvě utkání, Jemnice - Jakubov a Hellfish - Rams. V prvním zápase jasně zvítězil Jakubov 3:10 a druhé klání ovládli Berani 2:8. Vranín ani po čtyřech kolech nezískal bod, stejně tak Výčapy a Ctidružice v první lize a Červený Hrádek v lize druhé. Jakubov si výhrou nad Jemnicí pojistil první místo v první lize a je jediným neporaženým týmem ML po čtyrech zápasech.